هم‌اکنون 6 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان باغملک

احمدرضا زنگنه مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان باغملک، موضوع جلسه را جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی (خود کشی ) نزاع دست جمعی برای اعضای شورای فرهنگ عمومی تشریح کرد .
به گزراش واحد اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان باغملک؛ احمدرضا زنگنه موضوع جلسه را جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی (خود کشی ) نزاع دست جمعی برای اعضای شورای فرهنگ عمومی بود و افزود : شورای فرهنگ عمومی از جمله نهادهای مهم و موثری است که وظیفه سیاست گذاری، هدایت و نظارت ،تجزیه و تحلیل وضع فرهنگ عمومی جامعه را به عهده دارد و در این راستا با حضور اندیشمندان ، صاحبنظران و مسولین فرهنگی می تواند بنیانگذار نوپا در همه ابعاد فرهنگی باشد .
دبیرشورای فرهنگ عمومی شهرستان و مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) این شهرستان در خصوص موضوعات مطرح شده گفت : این معظلات را باید با همفکری و خرد جمعی اعضای شورای فرهنگ عمومی و فرهنگ سازی وچاره اندیشی شود و اعضای شورای فرهنگ عمومی باید نظرات و پیشنهادات خود را به صورت کتبی برای ارائه به امام جمعه شهرستان و دبیرخانه استان به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نمایند .
شایان ذکر است در این جلسه در خصوص موضوعات مهدوی مقرر شد در روزهای جمعه هر هفته دعای ندبه در مساجد برپا و بعد از دعای ندبه سخنرانی توسط ائمه جماعات جهت ترویج فرهنگ مهدویت سخنرانی نمایند.
آخرین ویرایش
در 1394/9/18 16:05

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06143723257
باغملک -خیابان شهید بهشتی- تالار فردوسی
پیامک
30001366