هم‌اکنون 6 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری دعای ششم صحفیه سجادیه در شهرستان باغملک

مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان باغملک در خصوص این نشست‌ها تاکید کرد: برای این سلسله نشست‌ها ٢٠ موضوع پیشنهادی ارائه شده که هر شهرستان یک موضوع را انتخاب می کند.
به گزارش واحد اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان باغملک؛ احمدرضا زنگنه مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) باغملک با اعلام این خبر گفت : نشست شرح «دعای ششم صحیفه سجادیه» ویژه‌ برنامه «در محضر صحیفه» و از سری برنامه‌های کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) در روز جمعه ١٥ آبان در مسجد سید الشهدا(ع) این شهرستان برگزار شد.
مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) باغملک افزود: میزبان برگزاری نشست شرح «دعای ششم صحیفه سجادیه» ، کانون فرهنگی مهدویت و کانون فرهنگی ـ هنری شهید طباطبایی باغملک بود، که به عنوان کمیته برگزاری این نشست معرفی شده بود.
زنگنه با اشاره به این نشست‌ها تاکید کرد: برای این سلسله نشست‌ها ٢٠ موضوع پیشنهادی ارائه شد که هر شهرستان یک موضوع را انتخاب می کند و موضوع این برنامه در این نشست درخصوص شخصیت امام سجاد (ع) و حضرت ولی عصر(عج) بوده است.
وی ادعیه و صحیفه سجادیه، شرح و تفسیر رساله حقوقی امام سجاد(ع)، زندگی نامه امام سجاد(ع)، حکایت‌های شنیدنی از امام سجاد(ع)، فضائل و مناقب امام، شرح دعای ٣١ صحیفه سجادیه با موضوع توبه و پناه، مناجات خمس عشره، امام از دیدگاه اندیشمندان و بزرگان دین، شرح و تفسیر صحیفه، انواع ترجمه‌های صحیفه و... را از جمله این موضوعات دانست.

زنگنه خاطر نشان شد: ادعیه و صحیفه سجادیه، شرح و تفسیر رساله حقوقی امام سجاد(ع)، زندگی نامه امام سجاد(ع)، حکایت‌های شنیدنی از امام سجاد(ع)، فضائل و مناقب امام، شرح دعای ٣١ صحیفه سجادیه با موضوع توبه و پناه، مناجات خمس عشره، امام از دیدگاه اندیشمندان و بزرگان دین، شرح و تفسیر صحیفه، انواع ترجمه‌های صحیفه و... را از جمله این موضوعات دانست.
یادآور می‌شود، ویژه برنامه «در محضر صحیفه» با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان باغملک و دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد و دفاتر ائمه جمعه استان از ١٢ تا ٢٥ محرم به مناسبت ایام شهادت حضرت سجاد(ع برگزار میشود.

آخرین ویرایش
در 1394/9/18 15:27

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06143723257
باغملک -خیابان شهید بهشتی- تالار فردوسی
پیامک
30001366